امروزه با توجه با گسترش صنعت و افزایش علوم به همان میزان ،آلودگی و آلایندگی های زیست محیطی هم زیاد می گردد ، و به همین دلیل جهت حفظ امنیت سلامتی و ایمنی بشریت در برابر این آلودگی های خطرناک نیازمند استفاده از دستگاههای نظافتی می باشد که این دستگاه با توجه به نوع و عملکرد آنها و نیاز هر شخص و یا شرکت/موسسه ای بسیار متنوع می باشد که از جمله مهمترین آنها میتوان به دستگاه های زیر آنها را تقسیم نمود:

1-کارواش خانگی      2- کارواش صنعتی      3-انواع بخارشو      4-انواع جاروبرقی     

5-انواع کفشوی      6-دستگاه واکس زن واترجت(کارواش) چیست ؟

واترجت(جت پاور و به اصطلاح امروزی کارواش ، متشکل از دستگاههایی است که آب را با فشار بسیار زیاد پاشش می کند و به علت فشار بالایی که دارد،جرم و کثیفی را به راحتی از بین برده و پاک می کند ، کارواش ها با پاشش بالایی که دارند سطوح موردنظر را از هرگونه آلودگی پاک می نماید که علاوه بر کاهش مصرف آب در شستشو ، باعث افزایش کارایی و کیفیت و سرعت عملیات در نظافت می گردد. کارواش ها با توجه به نوع عملکرد در دو نوع کارواش آب سرد و کارواش آب گرم عرضه می گردد.

کارواش ها با توجه به نوع استفاده به دو نوع زیر  تقسیم بندی می گردند:

1- کارواش های خانگی                     2- کارواش های صنعتی


بخارشو چیست ؟

دستگاهی است که با بهره گیری از تبخیر آب در تمیز نمودن محیط اطراف به ما کمک می کند استفاده از نیروی بخار در صورتی که بخار در دمای بالا باشد (100 درجه ) می تواند در میکروب کشی و پاکیزگی بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.دستگاه بخارشوی، ابزاری جدید در جهت حفظ سلامت و تمیزکاری منازل و محیط کار و غیره است ،که طراحی منحصربه فرد و مبتنی بر اصول علمی دارد.

بخارشو ها با توجه به نوع استفاده به دو نوع زیر  تقسیم بندی می گردند:

1- بخارشو خانگی                    2- بخارشو صنعتی


جاروبرقی چیست؟

جاروبرقی محبوب ترین و قدیمی ترین دستگاهی است که برای نظافت در منازل مسکونی و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. نوع پیشرفته تر جاروبرقی هایی با مصارف خانگی که در کارخانجات و صنایع مختلف استفاده می گردد که به آن ها جاروبرقی های نیمه صنعتی و صنعتی گفته می شود. اصلی ترین تفاوت میان جاروبرقی های خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی در سیستم مکش ، سیستم تخلیه ، فیلترهای گوناگون برای عمل فیلتراسیون است. بدلیل استفاده این جاروها در مدت زمان طولانی و مکش انواع مواد سنگین و مایعات مختلف مورد استفاده مکان های صنعتی و تجاری و تالارها و مساجد و ... قرار می گیرند .

جاروبرقی ها ها با توجه به نوع استفاده به سه نوع زیر  تقسیم بندی می گردند:

1- جاروبرقی خانگی                    2- جاروبرقی نیمه صنعتی                     3- جاروبرقی صنعتی


کفشوی چیست ؟

رقی چیس


دستگاه واکس زن چیست ؟

ب


تأمین قطعات و لوازم :

شرکت مزرعه نیاک ، افتخار دارد کلیه محصولات بخش ابزارهای نظافتی خود راکه شامل ؛ انواع کارواش ، انواع بخارشور ، انواع جاروبرقی ، انواع کفشوی ، دستگاه واکس زن ، و ... را  به مدت پنج سال تأمین قطعات و همچنین آمادگی ارائه خدمات ویژه از قبیل بازدید دوره ای دستگاه ها ،تأمین قطعات سایر دستگاه ها  و تجهیز نمودن دستگاه  و ... را دارد.